Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Miejsce pracy: Bytów, Kościerzyna, Miastko, Słupsk.

Obowiązki:

  • reprezentowanie firmy i marki ProfiAuto w wyznaczonym regionie Polski
  • aktywna sprzedaż części samochodowych do warsztatów samochodowych
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • realizacja planów i celów sprzedażowych
  • wdrażanie przyjętej strategii handlowej i marketingowej

Wymagania:

  • znajomości branży motoryzacyjnej, umiejętności doboru części
  • doświadczenia i umiejętności handlowych zdobytych w dowolnej branży
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celu
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodyscypliny
  • otwartości na nową wiedzę i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy bez górnych limitów
  • szkolenie wprowadzające oraz stałe wsparcie przełożonych w realizacji celów sprzedażowych

CAR-TUR Krzysztof Turowski to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!